„Żegnajcie wakacje – witaj szkoło!”, czyli jak uczniowie powitali rok szkolny 2024/25

2 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. O godzinie 8:30 odświętnie udekorowaną salę gimnastyczną wypełnili najmłodsi uczniowie naszej szkoły, dla których to początek ośmioletniej przygody. Pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice i rodzeństwo. Uroczyste powitanie w murach szkolnych rozpoczęła pani dyrektor Elżbieta Kaźmierska, następnie do zgromadzonych kilka ciepłych słów wystosowała radna naszego miasta pani Daria Domosławska. Po uroczystym ślubowaniu, które uczyniło z najmłodszych oficjalnych uczniów SP 17, pierwszoklasiści w towarzystwie wychowawców i  najbliższymi udali się do swoich sal.

O godzinie 10:00 salę gimnastyczną wypełnili uczniowie klas czwartych. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Elżbieta Kaźmierska. Zwróciła się do uczniów klas czwartych, życząc im powodzenia w nowym, pełnym zmian dla nich roku. Zachęcała do wytrwałej i systematycznej pracy. Następnie przedstawiła wychowawców klas czwartych oraz nowych nauczycieli. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkanie do sal lekcyjnych.

Pozostali uczniowie witali nowy rok szkolny w swoich salach lekcyjnych.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!