Mistrzostwa Płocka w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 1 października 2024 r. na stadionie Stoczniowca w Płocku – Radziwie odbyły się mistrzostwa naszego miasta w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych. Startowały wszystkie szkoły podstawowe z Płocka w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody odbywają się od kilku lat w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria dzieci (klasy 4-6) i w kategoria młodzież (klasy 7-8).

Sześcioosobowe drużyny dziewcząt i chłopców rywalizowały na dystansie 1000 m, czyli każdy miał do przebiegnięcia 1 km. Rywalizacja, jak co roku była bardzo zacięta i trwała do ostatnich metrów.
Wszystkie reprezentantki i reprezentanci naszej szkoły walczyli do końca, niestety tym razem nie uplasowaliśmy się na czołowych miejscach na podium. Nie zawsze się wygrywa, liczy się także rywalizacja sportowa, sprawdzenie swoich możliwości i zaszczyt reprezentowania szkoły. Gratulacje dla wszystkich!
Opiekunowie (trenerzy ): p. Prządak M., Zotow S., Małkiewicz J.