Towarzyski Turniej Warcabowy dla dzieci

6 grudnia czworo uczniów klas drugich reprezentowało naszą szkołę w II Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Warcabowym, który odbył się w MSCDN w Płocku.

Turniej miał charakter towarzyski. Zorganizowany w ramach projektu MaKI – Mazowieckie Kluby Integracyjne. Projekt finansowany z budżetu samorządu województwa mazowieckiego. Wzięli w nim udział uczniowie polscy i ukraińscy z płockich i podpłockich szkół podstawowych. Turniej zorganizowała Bogumiła Ogrodowczyk, nauczyciel konsultant MSCDN. Wydarzenie sędziował Sylwester Flisikowski.
Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Był okazją do sprawdzenia i porównania umiejętności graczy, a także świetną zabawą i doskonałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu.