Podsumowanie konkursów PTTK

W dniu 12 kwietnia, w Skansenie w Mniszewie odbyło się podsumowanie trzech konkursów organizowanych przez Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Konkursy zostały objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Z nieukrywaną radością informujemy, że w VII Mazowieckim Konkursie „Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie” nasza szkoła zdobyła wyróżnienie, a w Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczego Województwa Mazowieckiego „Poznajemy Ojcowiznę” II miejsce.

Mieliśmy tez okazję zwiedzić skansen bojowy I Armii Wojska Polskiego w Mniszewie. Najbardziej podobał nam się oczywiście RUDY 102, a nasze uczennice, choć na chwilę mogły poczuć się czołgistkami 😊

Laureatom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content