Festyn w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku

W miniony czwartek, tj. 13 czerwca uczniowie klas 2a i 3a uczestniczyli w XII Festynie Akademii Lwa Honorka, który odbył się w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku.
Kolorową i radosną imprezę rozpoczęło ogłoszenie wyników „IV Przeglądu Dziecięcych Teatrzyków Profilaktycznych”. Jury doceniło ogrom pracy włożony w przygotowanie przedstawienia. I przyznało uczniom klasy 2a trzecie miejsce! Wspaniałe nagrody, medale oraz statuetkę wręczyli im przyjaciele Akademii Lwa Honorka.

Po wręczeniu nagród rozpoczęło się istne szaleństwo! Były zjazdy na dmuchańcach, sadzenie kwiatków, malowanie twarzy, kurs pierwszej pomocy, strzelanie z karabinów, zajęcia plastyczno-techniczne i wiele innych atrakcji. Odwiedziny na każdym ze stoisk nagradzane były drobnymi upominkami. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i chętnie korzystali z zaproponowanych przez organizatorów aktywności.
Pogoda dopisała, dlatego też na zakończenie nasi uczniowie wybrali się na zwiedzanie płockiego ogrodu. Uczniowie klas 2a i 3a na długo zapamiętają ten dzień.
Gratulacje dla klasy 2a i serdeczne uściski dla Lwa Honorka oraz towarzyszących mu cioć.

Skip to content