Mikołajki na wesoło

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki. Można było zauważyć to na szkolnych korytarzach, gdzie dominował  w ubiorach kolor czerwony, jak również było mnóstwo mikołajowych czapek. Św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci lizakami, a w klasach I – III dzieciom wręczał mikołajowe medale, przygotowane przez panie ze świetlicy szkolnej, wprowadził nas w świąteczny klimat.


Samorząd Uczniowski przygotował kolejną edycję rambitu „Mikołajki na Wesoło” do którego zaprosił przedstawicieli z klas 3-8, nauczycieli oraz rodziców. Drużyny miały wiele zadań do wykonania, m.in. zaśpiewać wylosowaną kolędę, zapakować prezent, ułożyć życzenia świąteczne oraz wymienić potrawy wigilijne. Było dużo pozytywnych emocji: uśmiechu, radości, a przede wszystkim dobrej zabawy. Każda drużyna zakończyła rambit otrzymując świąteczne upominki.

Skip to content