Mikołajkowa zabawa dla przedszkolaków

W dniu 12 grudnia 2023 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z przedszkoli nr 3, 10, 14, 19. Goście wspólnie brali udział w Mikołajkowym Rambicie. Przedstawiciele grup przedszkolnych z wielkim zaangażowaniem rywalizowali ze sobą wykazując się sprawnością fizyczną podczas biegu z mikołajkowymi czapkami, przejścia przez szarfy, sztafety z woreczkami, biegu reniferów czy też układaniem puzzli.

Mieli również dużą wiedzę na temat Świętego Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia. Pozostałe dzieci dzielnie kibicowały swoim kolegom. Wspólnej, wesołej zabawie przyglądał się Mikołaj. Przedszkolaki z każdej grupy przygotowały dla niego krótki występ. Mikołaj był zachwycony tym co zaprezentowały dzieci i jak wesoło się bawiły, dlatego na koniec rozdał wszystkim gościom prezenty. Gratulujemy uczestnikom i czekamy na kolejną edycję Rambitu. 

Skip to content