Jasełka

Jak co roku, tak i teraz w naszej szkole, 22 grudnia, przygotowano Jasełka Bożonarodzeniowe. Program jasełek przedstawiał w sposób oryginalny i bardzo wymowny ideę Bożego Narodzenia.  Piękna dekoracja, bardzo starannie przygotowane stroje Maryi i Józefa, aniołów i innych postaci występujących w programie przyciągały uwagę oglądających. Pan Bartosz Jaworski przygotował śliczne kolędy i pastorałki, które wzbogaciły jasełka. Wszyscy obecni pięknie włączyli się we wspólny śpiew.

Występujący aktorzy – uczniowie kl. 3a, 4a, 4b, 5b, 6a, 6b i 7b świetnie wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa. Wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie. Odczuliśmy, że każdy z nas otrzyma Dar Bożego Narodzenia, a Święta będą najpiękniejszymi dniami w naszym życiu. 

Jasełka zostały przygotowane przez panią Bogumiłę Niewiatowską i panią Krystynę Rutkowską, nagłośnienie – pan Bartosz Jaworski, dekoracja – pani Bogumiła Niewiatowska, pani Bożena Żeromska- Bogacz i pani Krystyna Rutkowska.

Skip to content