Wizyta gości z przedszkoli

W dniach 21 i 22 lutego 2024 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkoli nr 3, 10, 14 i 19. Najpierw goście uczestniczyli w zajęciach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, religii i języka angielskiego. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, matematyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Ich tematyka była bardzo bliska przedszkolakom, dlatego chętnie w nich uczestniczyły, były aktywne i pięknie pracowały.

W opiece nad gośćmi pomagali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Potem przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Bajka o szczęściu” w wykonaniu szkolnego koła teatralnego „Zgrywusy”, wyreżyserowane przez p. Martynę  Kochańską.  Na koniec goście obejrzeli występ szkolnego zespołu tanecznego „Pląs” pod opieką p. Agaty Siejcy.  Widzowie gromkimi brawami podziękowali artystom.

Skip to content