Obóz piłkarski w Mikoszewie.

W dniach 7-10 października uczniowie klas sportowych, uczestnicy Płockiej Akademii Piłki nożnej z klas sportowych z 4  opiekunami i trenerami, p. Magdaleną Prządak, p. Renatą Kostką – Ciećwierz , p. Jackiem Małkiewiczem i p. Stanisławem Zotowem wyjechali na obóz sportowo – rekreacyjny do  nadmorskiej miejscowości Mikoszewo.

Każdego dnia, oprócz intensywnych treningów, uczniowie brali udział w wycieczkach i grach terenowych „Painball Laserowy”,  ,,Bumper Ball”, oraz bitwie łuczników ,,Archery Tag”. Odwiedzili gdańską starówkę, Polsat Arene Gdańsk, sopockie molo, Gdynię i Centrum Nauki „Experyment”. Ostatniego wieczoru odbyło się pożegnalne ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnym śpiewaniem ulubionych piosenek. Wiele pozytywnych emocji dostarczyło dzieciom wieczorne karaoke oraz zwiedzanie zamku w Malborku. Obóz był częścią przygotowania do udziału w turniejach piłkarskich.