Brązowe medalistki mistrzostw Płocka

W dniu 20.11.2023 w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku odbyły się mistrzostwa Płocka w unihokeju dziewcząt w kat. młodzież (klasy 7-8). Turniej organizował MZOS Płock i Szkoła Podstawowa nr 22 w Płocku. Naszą drużynę złożoną z klasy sportowej 7a wzmacniały wybrane dziewczęta z klas 8a i 8b.

Dziewczyny przeszły jak burza w meczach grupowych następnie zremisowały bezbramkowo w półfinale, lecz rzuty karne to loteria. Zabrakło przysłowiowego szczęścia w ostatniej kolejce rzutów karnych. W meczu o III miejsce wróciły do swojej formy i wygrały bezproblemowo.

Nadmienić trzeba, że w całym turnieju nie straciły ani jednej bramki w 5 meczach podczas gry właściwej. Były najlepszą drużyną turnieju, jednak sport uczy pokory!

Brawo za reprezentowanie szkoły, sukces i walkę do końca.

Skład drużyny:

Tomaszewska Maja kl. 8a