Srebrni medaliści mistrzostw Płocka w unihokeju chłopców

W dniu 22.11.2023 w Szkole Podstawowej nr 22  odbyły się mistrzostwa Płocka w unihokeju chłopców w kat. młodzież (klasy 7-8).
Turniej organizował MZOS Płock i Szkoła Podstawowa nr 22 w Płocku. Naszą drużynę stanowili chłopcy z klasy sportowej 7a, którzy rywalizowali z chłopcami o rok starszymi, a była to dodatkowa trudność!

Chłopcy, podobnie jak dziewczyny dzień wcześniej, przeszli jak burza przez bardzo trudne mecze w grupie (pokonali m.in. zwycięzców sprzed roku) i z pierwszego miejsca awansowali do finałów. W finałach grali tylko zwycięzcy z 3 grup, każdy z każdym. Nie przegrali żadnego meczu w całym turnieju i zajęli II miejsce w Płocku, przegrywając złote medale gorszą różnicą strzelonych bramek. W  turnieju stracili tylko jedną bramkę !!
Brawo za reprezentowanie szkoły, sukces i walkę do końca.

Skład drużyny:
Kurczewski Mikołaj kl. 7a