Ergowiosła

W dniu 27 listopada odbyły się w naszej szkole zawody na ergometrze wioślarskim-Ergowiosła. Organizatorem zawodów było Płockie Towarzystwo Wioślarskie. W sportowych zmaganiach wzięło udział 30 uczniów z klas 5-8, zarówno dziewcząt jak i chłopców. Zawodnicy z klas 5 rywalizowali na dystansie 200 m, zaś starsze roczniki na dystansie 300 m.

Pierwsze miejsca w swoich rocznikach zajęli: Piórkowska Zuzanna 5a, Dworakowski Miłosz 5b, Oziemkowska Maja 7a, Piórkowski Filip 7a, Borysowicz Wanessa 8b, Gutkowski Mateusz 8b. Czekamy teraz na wyniki zawodników z innych szkół, które pokażą, na którym miejscu w Płocku uplasowali się nasi uczniowie.
Gratulujemy zawodnikom sportowego zapału i wszystkim uczestnikom koleżeńskiej rywalizacji.