Konkurs na wizję Płocka za 20 lat

Młodzieżowa Rada Miasta Płock już po raz II zorganizowała konkurs dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Temat pracy konkursowej brzmiał: „Moja wizja Płocka za 20 lat. Płock jako miejsce atrakcyjne do życia”. Był to jeden z elementów projektu ,,Profesjonalizacja działań Młodzieżowej Rady Miasta Płock”.

Swoją wizję przyszłości uczestnicy konkursu mogli przedstawić w formie pisemnej, literackiej, filmowej czy plastycznej.
Dnia 31 stycznia, w auli ratusza UM Płocka, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Naszą szkołę reprezentowała Zosia Kochańska, uczennica kl. 4b. Komisja konkursowa doceniła  wysiłek, walory artystyczne i zgodność z tematem pracy plastycznej, którą wykonała. Zdobyła ona II miejsce wśród dzieci z klas IV-VII.
Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów😊

Skip to content