Konkurs recytatorski dla klas 1 – 3 „Poeci dzieciom”

Dnia 06.03.2023 r. odbyło się podsumowanie konkursu recytatorskiego „Poeci dzieciom” zorganizowanego przez p. M. Brzeską, E. Kagankiewicz i E. Małecką. Do artystycznych zmagań przystąpiło 27 uczniów z klas 1 -3, wyłonionych podczas eliminacji klasowych.

Konkurs przebiegał w serdecznej, miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała komisja w składzie: Ewa Różańska, Elżbieta Małecka, Elżbieta Kagankiewicz.

Wyniki obrad jury:

I miejsce – Antonina Cempura z kl. 2b,
II miejsce –  Blanka Dąbrowska z kl. 1c,
III miejsce – Kornelia Lewandowska  z kl. 3a,

Wyróżnienie otrzymały:

Lena Kowalska kl. 2a
Yermolaiva Tetiana z kl. 1a
Yermolaiva Polina z kl. 1a

Każdy uczestnik otrzymał zakładkę do książki i słodki upominek, a zwycięzcy i wyróżnieni dyplomy oraz nagrody.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy. Życząc dalszych sukcesów i rozwijania talentów zapraszamy już za rok.

Skip to content