Sukces zespołu Pląs

Dnia 22 marca szkolny zespół taneczny Pląs brał udział w Koncercie Galowym XXII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej w Warszawie, na który zostali zaproszeni telefonicznie tylko wybrani wykonawcy. Była to impreza podsumowująca konkurs taneczny, który odbył się wcześniej- 4 marca. Komisja oceniająca trzymała więc wszystkich uczestników w niepewności prawie 3 tygodnie. Na koncercie galowym, który można było obserwować na żywo na YouTube,

Pląs po raz drugi zaprezentował swoje umiejętności taneczne. Po uroczystości został odczytany protokół komisji oceniającej, która reprezentowana była przez choreografów, tancerzy i pedagogów tańca. Nasze dziewczyny dzielnie rywalizowały z wieloma zespołami i wytańczyły II miejsce. W drodze powrotnej oczywiście był McDonald. Wszystkim tancerkom gratulujemy!!! 


Relacja z Gali będzie jeszcze dostępna przez miesiąc. Nasz występ od 22 minuty 27 sekundy.

https://youtube.com/live/IA6nArgActA?feature=shared
Skip to content