Witamy wiosnę!

W dniu 21 marca w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę. Cała społeczność szkolna przyszła ubrana we wiosennych kolorach. Rada SU przygotowała gazetkę o wiośnie z różnymi ciekawostkami. Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w sportowo-wiedzowym rambicie wiosennym. Podczas turnieju trzyosobowe drużyny z każdej klasy miały do wykonania zadania z wiedzy o wiośnie, np. rozwiązywanie krzyżówki z wiosennym hasłem lub układanie puzzli z wiosenną rośliną bądź zwierzęciem.

Ponadto drużyny rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych z wykorzystaniem dużych piłek. W tegorocznej edycji rambitu wszyscy okazali się zwycięzcami i otrzymali słodką nagrodę. Na zakończenie imprezy pani dyrektor Anna Wiśniewska pogratulowała uczniom rywalizacji fairplay oraz złożyła życzenia wielkanocne. 

Skip to content