Eko Mazowsze XXI w. – buduj przyszłość

11 kwietnia 2024 roku uczniowie klas trzecich uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Ciocię od klocków – p. Joannę Krysztoforską w ramach projektu pn. „Eko Mazowsze XXI w. – buduj przyszłość”. Uczestnicy zajęć poznawali ekologiczne rozwiązania i realizowali je za pomocą klocków LEGO, budując przyjazne dla naszej planety miasta. Dzieci prezentowały działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego i przedstawiały ekologiczną wizję Mazowsza.

Podsumowaniem warsztatów była prezentacja zbudowanych obiektów i zaprezentowanie w kreatywny sposób  historii stworzonego z klocków LEGO ekologicznego miasta. Udział w tych inspirujących warsztatach był możliwy dzięki pani Annie Derlukiewicz Radnej Rady Miasta Płocka. Zadanie zostało współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Skip to content