Brązowe medalistki mistrzostw Płocka w piłkę nożną dziewcząt kl. 7- 8

W dniu 12.04.2024 r. pod balonem stadionu miejskiego Wisły Płock rozpoczęły się rozgrywki o mistrzostwo Płocka w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Jak co roku, są to najtrudniejsze i najbardziej popularne rozgrywki ze wszystkich  gier zespołowych.

Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę trafiły do grupy eliminacyjnej z zespołami szkól SP 20 i SP 12. Eliminacje przeszły koncertowo wygrywając oba mecze po 5:0. W półfinale zmierzyły się z SP 22. Prowadząc 1:0 straciły w ostatniej minucie przypadkową, niefortunną bramkę i konieczne były rzuty karne, które decydowały, kto zagra w finale. Aż po 9 kolejkach rzutów karnych szczęście, niestety, uśmiechnęło się do naszych przeciwniczek!|
Pozostał nam mecz o III miejsce, który dziewczyny wygrały 5:0! Nadmienić trzeba, że królową strzelczyń całego turnieju zdecydowanie zostałaby Tomaszewska Maja! (nie było niestety nagrody, organizatorzy zawiedli!).
Skład naszej drużyny: Tomaszewska Maja (8a) , Borysowicz Wanessa (8b), Olender Wiktoria (8b), Bogdańska Zofia, Oziemkowska Maja, Sobieszczuk Blanka, Żmijewska Lena, Żołek Kamila (wszystkie 7a).   
Gratulujemy wygranej!

Trener: Małkiewicz Jacek

Skip to content