Dni otwarte w Zespole Szkół Leokadii Bergerowej

W dniu 17.04.2024 uczniowie klas 8a i 8b wzięli udział w Dniu Otwartym w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej. Rozpoczęcie  zwiedzania nastąpiło od pysznego śniadania. Następnie mieli okazję, aby poznać kierunki kształcenia, kadrę nauczycieli, pracowników i uczniów oraz zobaczyć jak wygląda wyposażenie szkoły. Na odwiedzającą placówkę młodzież czekały też ekstra pokazy z dziedziny chemii i szereg różnych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących (quizy, zabawy, prezentacje, prelekcje i inne). W roku szkolnym 2024/2025 szkoła proponuję naukę w:

👉TECHNIKUM (w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik weterynarii, technik informatyk, technik programista, technik logistyk i technik spedytor);

👉LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM (profil psychologiczno-pedagogiczny);

👉SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA (zawód: kucharz). 

Zachęcamy do skorzystania z oferty placówki 😊

Skip to content