Targi Kariery i Aktywności Zawodowej

W dniu 18 kwietnia klasa 8a i 8b wzięła udział  w kolejnej edycji Płockich Targów Kariery i Aktywności Zawodowej, które odbyły się  w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENA w Płocku.

Targi Pracy były dla uczestników  doskonałą okazją, aby poznać ofertę płockich szkół ponadpodstawowych i przedsiębiorców, stanowiących potencjalnych pracodawców po ukończeniu szkoły ponadpodstawowej i wyższej.

Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami oraz przedstawicielami szkół kształcących w konkretnych zawodach dało szansę uczniom, by nie tylko dowiedzieć się więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale też zaprezentować swój głos – głos młodego pokolenia i przedstawić ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.