Zakoń￱czenie VI edycji projektu edukacyjnego „Płock czyta Małemu Misiowi”

Klasy IIIa i IIIb brały udział w projekcie edukacyjnym „Płock czyta Małemu Misiowi”. Celem projektu było rozbudzanie zainteresowań literaturą dziecięcą i kształtowanie umiejętności bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Klasa IIIa i klasa IIIb wykonały misia, nadały mu imię, przygotowały „Dziennik podróży misia”.

Miś wraz z „Dziennikiem podróży misia” powędrował do kolejnych placówek w Płocku, które brały udział w projekcie. Dzieci, do których zawędrował miś czytały mu bajki, opowiadanie, wierszyk o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 24.04.2024 w Miejskim Przedszkolu nr 14 odbyło się uroczyste zakończenie projektu. Zaproszeni przedstawiciele grup biorących udział w projekcie obejrzeli przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków.