,,MOJA ZWIERZOBOWOŚĆ” – czyli cechy jakiego zwierzęcia odpowiadają Twojej osobowości?

15 maja w Płockim ZOO, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom  projektu ,,MOJA ZWIERZOBOWOŚĆ”. Konkurs pod tym hasłem to wynik współpracy MSCDN Wydział w Płocku z Płockim ZOO. Miał on na celu zachęcanie uczniów do obserwacji oraz refleksji dotyczącej swoich cech charakteru i porównanie ich z tymi, które posiadają różne gatunki zwierząt.

Uczniowie dzięki temu konkursowi mieli okazję dostrzec podobieństwa,  jakie występują między ludźmi a zwierzętami.
Na konkurs wpłynęło blisko 100 prac plastycznych, rysunków, tekstów i film. Jak twierdzą organizatorzy, wyłonienie autorów najciekawszych dzieł okazało się nie lada wyzwaniem.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły Zofia Kochańska z kl. 4b, która zajęła I miejsce w konkursie plastycznym.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów