Wielka Gala „Akademii Lwa Honorka”

Klasa 2a uczestniczyła w Wielkiej Gali „Akademii Lwa Honorka” w „IV Przeglądzie Dziecięcych Teatrzyków Profilaktycznych” organizowanych w ramach programu edukacyjno – profilaktycznym pt. „Akademia Lwa Honorka”, którego autorami i realizatorami są: Agnieszka Andrzejewska, Bartosz Wielkopolski, pani Natalia i pani Martyna z Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku.

Przedstawienie nosiło tytuł ,,Cukierki”, odbyło się w Zespole Szkół Centrum Edukacji. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. W skład szacownego Jury weszli: Pani Elżbieta Gapińska – Poseł na Sejm RP, Pani Agnieszka Busz – Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, Pani Agnieszka Harabasz, Pan Krzysztof Kelman – Prezes Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku, Pan Konrad Konarski – V-ce Prezes Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku, Pan Bartłomiej Biernacki – Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Edukacji. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Ewa Różańska, która wspierała i kibicowała uczniom podczas występu.
Zwycięzców poznamy 13 czerwca w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym podczas jedynego w swoim rodzaju Pikniku „Akademii Lwa Honorka”.
Podczas Wielkiej Gali „Akademii Lwa Honorka” odbyło się również uroczyste wręczenie nagród klasom i grupom przedszkolnym, które znalazły się na podium całorocznego konkursu wiedzy pt. „Wiem Wszystko o…”. Uczniowie przez cały rok wykonywali gazetki i uczestniczyli w audycjach. Najlepsi ze szkół podstawowych okazali się nasi uczniowie, klasa 2a zajęła I miejsce.

Nagrody naszym zwycięzcom wręczyli wspaniali goście i przyjaciele „Akademii Lwa Honorka”: Pani Elżbieta Gapińska – Poseł na Sejm RP, Pani Agnieszka Busz – Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, Pani Agnieszka Harabasz, Pan Krzysztof Kelman – Prezes Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku, Pan Konrad Konarski – V-ce Prezes Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku, Pan Bartłomiej Biernacki – Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Edukacji, Ciocia Agnieszka, Lew Honorek, Pani Martyna i Natalia.
Uczniowie świetnie się bawili. Bardzo cieszyli się z otrzymanych nagród. W przyszłym roku również wezmą udział w audycjach Akademii Lwa Honorka.