VI Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczno – Turystycznej „Na Majówkę”

27 maja 2024 roku odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczno – Turystycznej „Na Majówkę” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 17 w Płocku wspólnie z Oddziałem Miejskim PTTK w Płocku.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele: Miejskiego Przedszkola nr 14, Miejskiego Przedszkola nr 19, Szkoły Podstawowej w Proboszczewicach oraz Szkół Podstawowych nr 8, 17, 18 i 21. Dzieci prezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych zarówno solo jak i w zespołach.
W jury konkursu zasiedli: : p.  Anna Siulborska, p. Grzegorz Leliński oraz p. Przemysław Szymański.

Komisja oceniała występy wszystkich uczestników wg następujących kryteriów: intonacja, aranżacja i wrażenie artystyczne. Zabrzmiało wiele znanych piosenek turystycznych o tematyce przyrodniczo – ekologicznej. W czasie obrad jury przygotowano dla wszystkich uczestników, opiekunów i gości słodki poczęstunek oraz zabawy integracyjne. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas w naszej szkole, a zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie gratulujemy!

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, którzy aktywnie włączyli się w organizację VI Powiatowego Konkursu Piosenki Ekologiczno – Turystycznej „Na Majówkę” :

Pani Dyrektor Annie Napierale oraz Firmie Lody Familijne i Firmie Lidl sp. z o.o. i sp.k., Panu Patrykowi Janiszewskiemu, Firmie Netto sp. z o.o. oraz Cukierni Dolce Caffe.

Skip to content