Miejski finał Kampanii „Rowerowy Maj 2024”

Dobiegła końca kolejna edycja Kampanii ,,Rowerowy Maj 2024. Już po raz siódmy płoccy uczniowie przesiedli się na rowery, hulajnogi, rolki i deskorolki aby promować zdrowy tryb życia i ekologiczne środki transportu poprzez zabawę w formie rywalizacji.
Podsumowanie akcji odbyło się 10  czerwca na placu przy Orlen Arenie. Przedstawiciele zwycięskich szkół i klas odebrali nagrody z rąk Wiceprezydenta Płocka pana Łukasza Jankowskiego oraz Dyrektor Wydziału Edukacji pani Agnieszki Harabasz, którzy dziękowali i gratulowali dzieciom, ich nauczycielom i dyrekcji, wręczając dyplomy i upominki. Tytuł ,,Najlepszej rowerowej klasy” w naszej szkole, otrzymała klasa III b. Za udział i zaangażowanie serdecznie dziękujmy !!!

Podczas finału kampanii czekało wiele atrakcji: można było obejrzeć pokaz skoków przez przeszkody na rolkach w wykonaniu przedstawicieli Szkoły Wrotkarskiej, spróbować pysznej lemoniady, a także pobawić się w specjalnie przygotowanej strefie zabaw. Jednym słowem, było mnóstwo uśmiechów i dobrej zabawy.

Skip to content