#LaboratoriaPrzyszłości – czerwiec 2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku uczniowie klas trzecich wraz z rodzicami uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023. Pani Dyrektor Anna Wiśniewska przemawiając do dzieci, pogratulowała im ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego. Uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i mieli wzorowe zachowanie otrzymali dyplomy i nagrody. Program artystyczny, na który składały się wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej przygotowały dzieci z klasy 2a. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły starszym kolegom drobne upominki. Po uroczystej gali, trzecioklasiści udali się do sal na spotkania z wychowawcami.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas ósmych rozpoczęliśmy częścią oficjalną podczas której poczet sztandarowy dokonał przekazania sztandaru szkoły młodszym koleżankom i kolegom. Pani Dyrektor Anna Wiśniewska pogratulowała ukończenia szkoły podstawowej i życzyła sukcesów na dalszej drodze kształcenia. Corocznie tego dnia wręczana jest Nagrodę Dyrektora Szkoły, za szczególne osiągnięcia. Tym razem Rada Pedagogiczna wyróżniła ucznia klasy 8c – Szymona Sarniaka. Rodzicom chłopca Pani Dyrektor wręczyła list gratulacyjny. Dodatkowo Pani Dyrektor wręczyła nagrodę uczennicy Karolinie Nowalińskiej, za osiągnięcie najwyższych wyników w nauce. List gratulacyjny otrzymała również matka dziewczynki. Po części oficjalnej odbyła się tradycyjnie Gala Tadeuszki 2023. Statuetki rozdano w dziesięciu kategoriach:

Sympatyczny Prymus – Karolina Nowalińska 8b;
Mistrz Słowa – Filip Rutkowski klasa 8a;
Wielki Myśliciel – Jakub Odalski klasa 8c;
Mistrzyni Elegancji – Julia Majewska klasa 8a;
Papużki Nierozłączki – Bartosz Giziński i Szymon Kwaśniewski klasa 8b;
Pomocna Dłoń – Krzysztof Socha klasa 8b;
Mistrz Sportu – Tomasz Olaszkiewicz  klasa 8c;
Mistrz Uśmiechu – Filip Rybarczyk klasa 8b;
Dżentelmen Roku – Dominik Woźniak klasa 8a;
Dama Roku – Maria Wardzińska klasa 8c.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, szczerze wierząc, że wspomnienia związane z nauką w naszej szkole na zawsze pozostaną w ich pamięci.
Należy podkreślić, że podczas uroczystości wykorzystano sprzęt multimedialny i nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Skip to content