Turniejada Sportowa klas 1 – 3

W dniach 10 i 11 stycznia 2024 roku uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnej turniejadzie sportowej. Mali sportowcy dzielnie, i z wielkim zaangażowaniem, rywalizowali w różnych konkurencjach. Popisywali się skocznością w zespołowym konkursie łączonych skoków w dal z miejsca. Bez trudu przechodzili przez obręcze.

Zdobywali punkty w konkurencji rzutów woreczkami do celu. Z „prędkością światła” pokonywali w parach i w pojedynkę tor przeszkód, nie zważając nawet na pęknięcie obręczy, w środku której się przemieszczali. Zręcznie i szybko zbierali rozrzucone drobne monety. Rywalizacja przebiegała bardzo przyjaźnie, zgodnie z duchem fair play, a kibice swoim kulturalnym dopingiem zagrzewali kolegów i koleżanki do walki. Po zawodach wszyscy uczestnicy i organizatorzy dziękowali sobie za dobrą zabawę, a zwycięzcom: klasie 1a w pionie klas 1 i klasie 2b w pionie klas 2-3 zgotowali gorące owacje.
Organizatorzy: p. Agnieszka Kagankiewicz i p. Małgorzata Brzeska

Skip to content