Warsztaty konstruktorskie „Mazowsze w świecie klocków”

W piątek 23 lutego 2022 roku w naszej szkole, dzięki wsparciu pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz  pani Anny Derlukiewicz – Radnej Miasta Płock, odbyły się warsztaty konstruktorskie pn. „Mazowsze w świecie klocków”. Imprezę poprowadzili pan Maciej Tarka i i Igor Cieplak z „Obozy Impuls”. Wszyscy uczniowie klas IV-VIII konstruowali obiekty znajdujące się na Mazowszu.

Układaniu klocków towarzyszyły liczne konkursy. Staranność i zaangażowanie oceniali jurorzy – babcie i dziadek. W rywalizacji zwyciężyli uczniowie klasy VIIIb, którzy w nagrodę otrzymali voucher do Centrum Rozrywki Impuls, którego otwarcie nastąpi 1 czerwca 2024 roku. Wszyscy świetnie się bawili podczas tej kreatywnej zabawy. Każdy uczestnik otrzymał w nagrodę kubek.

Skip to content