Piknik rodzinny – „Najlepsza  drużyna to moja rodzina”.

31 maja 2024 roku na terenie naszej szkoły odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Najlepsza  drużyna to moja rodzina”. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje.
Spotkanie rozpoczęło powitanie gości przez Panią Dyrektor Ewę Różańską. Następnie swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały dziewczynki z grupy tanecznej „Pląs”, Lena Adamkiewicz i Alisa Liman.

Po występach dzieci wraz z rodzicami udali się do stoisk przygotowanych przez nauczycieli. Na piknikowiczów czekały, m.in. eksperymenty chemiczne, układanie puzzli na czas, gra w warcaby, bańki mydlane, ringo. Największym powodzeniem cieszyły się stoiska oferujące pyszne przekąski – popcorn i sałatkę owocową oraz gigantyczny zamek dmuchany.
Obchody corocznego święta rodziny uatrakcyjniły pokazy przygotowane przez płocką Policję i Straż Miejską. Przez mnogość atrakcji z powodzeniem przeprowadziła piknikowiczów pani Marzena Stupecka, która na bieżąco relacjonowała wydarzenia ze szkolnego placu.
Zabawa piknikowa przebiegała w doskonałej atmosferze. Pogoda również dopisała.
Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content