Wycieczka do Warszawy klas 3a i 3b

3 czerwca klasy 3a i 3b pojechały na wycieczkę do Warszawy. W programie wycieczki uczniowie mieli zabawę w LaserTag. LaserTag to gra podobna do popularnego paintballa. Następnym punktem programu wycieczki było Lotnisko Chopina. Uczniowie zobaczyli największy port lotniczy w Warszawie. Z lotniska uczestnicy wycieczki pojechali do Łazienek Królewskich. Dowiedzieli się dlaczego – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego nosi nazwę Łazienek Królewskich i zobaczyli znajdujące się tam budowle, rzeźby, pomnik Fryderyka Chopina i piękny ogród. Końcowym punktem programu była Warszawska Starówka. Warszawska Starówka to prawdziwa perła stolicy! Zachwyca kolorowymi kamienicami i wyjątkową atmosferą wąskich uliczek. Nic dziwnego, że została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO!

Skip to content